جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • روابط عمومی کارآمد، عاملی برای ارتقاء و تعالی سازمان است

   ‍ مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان:

   روابط عمومی کارآمد، عاملی برای ارتقاء و تعالی سازمان است

   روابط عمومی کارآمد، عاملی برای ارتقاء و تعالی سازمان است

   مازیار ناظمی در نشست با مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، گفت: روابط عمومی کارآمد عاملی برای ارتباط، معرفی دستاوردها و پیشرفت و تعالی سازمان‌ها است و ظرفیت موثری در راهبری افکار عمومی و اطلاع رسانی دارد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان، مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در نشست صمیمی با مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: نگاه ملی، مشاوره و تحلیل محتوا از اولویت‌های روابط عمومی امروز است.
   وی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها با گفتن حقایق و انعکاس مشکلات سیستم و مشاوه به مدیر می‌توانند جلوی خطاهای سیستم را بگیرند، تصریح کرد: مسئولان روابط عمومی در کنار انعکاس فعالیت‌های استانی باید نگاه ملی به موضوعات داشته باشند و با استفاده از گروه‌های مشاور و سیستم‌های تعاملی نقش خود در جامعه را پررنگ‌تر کنند.
   ناظمی با تأکید بر اینکه ارتقای جایگاه روابط عمومی در سیستم اداری موجب ارتقاء دستگاه خواهد شد، گفت: روابط عمومی کارآمد عاملی برای ارتباط، معرفی دستاوردها و پیشرفت سازمان‌ها است و ظرفیت موثری در راهبری افکار عمومی و اطلاع رسانی دارد.
   مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان افزود: اگر در تمام امور روابط عمومی ها بحث علاقه و هنر اضافه شود، فضای روابط عمومی ها بهتر می شود و می توان عملکردهای خوبی را شاهد بود.
   ناظمی وجود شبکه‌های اجتماعی را باعث بالا رفتن حجم فعالیت روابط عمومی‌ها و پاسخگویی اجتماعی دانست و گفت: شبکه‌های اجتماعی از جمله مناسب‌ترین امکانات برای افزایش تعامل با مخاطبان هستند و فرصت های ویژه‌ای را برای روابط عمومی ها ایجاد می‌نمایند.
   وی در پایان خاطرنشان کرد: ما برای ارتقاء جایگاه فدراسیون‌ها و موفق عمل کردن نهاد روابط عمومی‌ها هر گونه اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.
   حمید کریمی، مدیر کل ورزش وجوانان چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه با تاکید بر نقش و جایگاه روابط عمومی در سیستم های اداری گفت: از ابتدای ورود در این مجموعه، سیاست های خود را تعامل مناسب با رسانه ها و پرداخت 900 میلیون ریال مطالبات معوق چند ساله نشریات استانی پایه ریزی کردم.
   کریمی برگزاری 3نشست خبری طی یکسال گذشته، اولین نشست با فعالین فضای مجازی، ارتقاء جایگاه روابط عمومی ادارات و هیات های ورزشی، میزبانی دوره های تخصصی و جلسات اختصاصی با مدیران رسانه ها را از دیگر برنامه های یکسال اخیر خود برشمرد.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,793,410
تعداد بازدید امروز : 210
تعداد بازدید دیروز : 1,167
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.