جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ‍ ‍ نخستین خانه کونگ‌فو چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شد

   ‍ ‍ نخستین خانه کونگ‌فو چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شد

    ‍ ‍ نخستین خانه کونگ‌فو چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شد

   به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نخستین خانه کونگ‌فو چهارمحال و بختیاری در شهر هارونی با حضور مسئولان استان افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آئین افتتاحیه نخستین خانه کونگ‌فو چهارمحال و بختیاری در شهر هارونی از توابع شهرستان شهرکرد روز گذشته 18 دی ماه با حضور مسئولان استان،شهرستان شهرکرد و بخش برگزار شد.
   در این آئین علی تشنیزی، معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اظهار داشت: افتتاح این مکان آغاز حرکت جدیدی در جهت مشارکت شوراها و مردم در امر ورزش است.
   وی با اشاره به برگزاری شورای عالی ورزش استان خاطرنشان کرد: این شورا پس از 14 سال احیا شد که نوید بخش اتفاقات خوب در ورزش استان خواهد بود.
   اردشیر جان نثار رئیس ورزش و جوانان شهرستان شهرکرد نیز به بیان موارد قانونی باشگاه داری پرداخت و اخذ مجوزات قانونی را از مقدمات و اولویت های حوزه ورزش دانست و افزود: هارونی به عنوان اولین شهر استان به اقدام به احداث خانه کونگ‌فو کرده است و باید بعنوان الگو به سایر مناطق معرفی شود.
   در ادامه رضا شهرانی، رئیس هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی استان و سرپرست شهرداری هارونی با اشاره به ظرفیت های شهر هارونی در حوزه هنرهای رزمی، بیان کرد: امید است در آینده‌ای نزدیک این شهر به یکی از قطب های رزمی استان تبدیل شود.
   شهرانی در پایان خاطرنشان کرد: افتتاح این مکان ورزشی در چارچوب گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب نقطه امیدی است که در آینده شاهد تکرار چنین اقداماتی خواهیم بود.
   در پایان مجید صابری ریس شورای اسلامی شهر هارونی نیز گزارشی از روند بهره برداری و آماده سازی این مکان ارائه نمود.
   گفتنی است این پروژه با اعتباری حدود 200 میلیون ریال در مکانی به متراژ 120 متر مربع با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان استان و مشارکت شورای شهر هارونی و مردم به بهره‌برداری رسید.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,857,763
تعداد بازدید امروز : 1,614
تعداد بازدید دیروز : 2,449
آخرین به روزرسانی : 1398/04/06
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.