جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تاکنون 33 ورزشکار چهارمحال وبختیاری به لیست مستعدین ورزشی راه یافته اند

   ‍ ‍ مدیرکل ورزش و جوانان استان؛

   تاکنون 33 ورزشکار چهارمحال وبختیاری به لیست مستعدین ورزشی راه یافته اند

   تاکنون 33 ورزشکار چهارمحال وبختیاری به لیست مستعدین ورزشی راه یافته اند

   مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: 33 ورزشکار این استان از 11 رشته ورزشی در لیست منتخبین دعوت شده به اردوی استعدادهای ورزشی تیم های ملی قرار گرفتند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، حمید کریمی گفت: اولین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور آذرماه 97 برگزار و 452 ورزشکار در غالب 46 تیم در رشته های مختلف ورزشی و در دو بخش دختران و پسران از چهارمحال وبختیاری در این المپیاد شرکت کردند.
   کریمی افزود: بعد از اتمام مسابقات استعدادهای برتر ورزشی توسط فدراسیون های مربوطه، مستعدین هر رشته به اردوهای تیم ملی دعوت می شوند که تاکنون 33 ورزشکار از چهارمحال وبختیاری به این اردوها فراخوانده شدند.
   ورزشکارانی از رشته های بسکتبال،اسنوکر، اسکیت، دوچرخه سواری،جودو،تیراندازی با کمان، هندبال ،سه گانه، دوگانه، شنا و دوومیدانی به اردوهای استعدادیابی تیم ملی دعوت شدند.
   وی ادامه داد: در آخرین آمار اعلام شده از سوی دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی، استان چهارمحال وبختیاری در بین 32 استان جایگاه مناسبی در سطح کشور را از نظر تعداد دعوت شدگان به اردوهای مستعدین ورزشی به خود اختصاص داده است.
   مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به اینکه برگزاری المپیاد‌های ورزشی علاوه بر ایجاد نشاط و شادابی، سبب استعدادیابی برای آینده ورزش کشور نیز می‌شود، تصریح کرد: امید است با تداوم طرح‌هایی از این قبیل شاهد حصول نتایج بهتر در حوزه ورزش قهرمانی باشیم.
   گفتنی است، ورزشکاران چهارمحال وبختیاری در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی 3 مدال طلا، 8 مدال نقره و 11 مدال برنز به دست آوردند.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,857,768
تعداد بازدید امروز : 1,619
تعداد بازدید دیروز : 2,449
آخرین به روزرسانی : 1398/04/06
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.