جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری نشست هم اندیشی راهکارهای توسعه ورزش جانبازان ومعلولین در استان

   برگزاری نشست هم اندیشی راهکارهای توسعه ورزش جانبازان ومعلولین در استان

    برگزاری نشست هم اندیشی راهکارهای توسعه ورزش جانبازان ومعلولین در استان

   نشست هم اندیشی راهکارهای توسعه ورزش جانبازان ومعلولین چهارمحال و بختیاری با حضور با حضور مدیرکل بنیاد شهید و رئیس هییت ورزشهای جانبازان ومعلولین استان در موسسه ایثار بنیاد شهید این استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، فریبرز نجفی، مدیر کل ورزش جانبازان و معلولین استان روز یکشنبه 16 دی ماه در نشست هم اندیشی راهکارهای توسعه ورزش جانبازان ومعلولین استان، ضمن ضرورت و اهمیت ورزش جانبازان و معلولین در استان اظهار داشت: همواره باید با برنامه‌ریزی و بهره گیری از امکانات و تدابیر مناسب زمینه برای حضور بیشتر و موفق این قشر از جامعه در عرصه های مختلف ورزشی فراهم کرد.
   وی بازدید وسرکشی از تمرینات و برنامه‌های ورزشی جانبازان و معلولین را در جهت افزایش انگیزه این قشر یکی از برنامه‌های این دستگاه عنوان کرد و گفت: امید است با تقویت ارتباط های بین بخشی، خدمت رسانی به ورزشکاران دارای معلولیت بیش ازپیش توسعه یابد.
   حیدر قربان‌پور رئیس هییت ورزشهای جانبازان ومعلولین استان نیز با اشاره به انعقار تفاهم نامه ای که با فدراسیون ورزشی جانبازان و معلولان امضاء شد گفت: توانمندسازی افراد دارای معلولیت به عنوان یکی از سرمایه های انسانی ارزشمند در جامعه حائز اهمیت است.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,857,777
تعداد بازدید امروز : 1,628
تعداد بازدید دیروز : 2,449
آخرین به روزرسانی : 1398/04/06
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.