جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ضرب زورخانه امام علی(ع) مهدیه شهرکرد به صدا درآمد

   با حضور استاندار چهارمحال وبختیاری؛

   ضرب زورخانه امام علی(ع) مهدیه شهرکرد به صدا درآمد

   ضرب زورخانه امام علی(ع) مهدیه شهرکرد به صدا درآمد

   سالن ورزش های باستانی امام علی (ع) منطقه غرب شهرکرد در محله "مهدیه" با حضور اقبال عباسی استاندار و مدیران چهارمحال وبختیاری افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال وبختیاری، مدیر کل ورزش و جوانان استان در این آئین گفت: عملیات ساخت این سالن ورزشی از سال 93 با اعتبار 5 میلیارد و 500 میلیون تومان از اعتبارات ملی در مساحت 370 مترمربع آغاز شد.
   حمیدکریمی ادامه داد: متاسفانه مکان قبلی تمرین ورزشکاران این منطقه بسیار نامناسب و از زیر ساخت های مرتبط با آرامستان مهدیه بود بر همین اساس تمامی تلاش خود را طی 2 ماه اخیر به کار بستیم تا این سالن برای ورزشکاران آماده شود.
   کریمی ساختار بی نظیر این سالن به لحاظ ابعاد و احداث طبقه فوقانی برای تمرین ورزشکاران ورزش های رزمی را از ویژگی های منحصر به فرد این سالن در استان برشمرد و گفت: در حال حاضر تمامی امتیازات این سالن نیز خریداری و تکمیل و هیچ مشکلی برای تمرین ورزشکاران وجود ندارد.
   وی از آغاز عملیات محوطه سازی و حصارکشی این سالن در سال جاری و در صورت تخصیص اعتبارات بازآفرینی شهری خبر داد.
   وی گفت:تکمیل و افتتاح این سالن یکی از مصوبات جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بود که در زمان پیش بینی شده به بهره برداری رسید.
   گفتنی است، همزمان با افتتاح این سالن دومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختیاری به ریاست استاندار و با حضور مسئولان استانی در این مکان برگزار شد.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,962,632
تعداد بازدید امروز : 45
تعداد بازدید دیروز : 1,451
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.