جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • میزبانی مسابقات بین المللی، فرصتی برای توسعه ورزش در استان

   معاون توسعه امور ورزش چهارمحال و بختیاری:

   میزبانی مسابقات بین المللی، فرصتی برای توسعه ورزش در استان

   میزبانی مسابقات بین المللی، فرصتی برای توسعه ورزش در استان

   علیرضا تشنیزی با بیان برگزاری رقابت‌های بین المللی دوچرخه سواری کوهستان در چهارمحال و بختیاری، گفت: انتخاب پیست دوچرخه سواری سیاسرد بروجن برای این مسابقات، فرصتی برای توسعه ورزش در این استان است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، تشنیزی صبح امروز 21 خرداد ماه در جریان دومین روز مسابقات دوچرخه سواری بین المللی بروجن، اظهار داشت: دوچرخه‌سواران استان چهارمحال و بختیاری در کنار تیم ملی و تیم‌های خارجی فعالیت می کنند و این مسابقات فرصت خوبی برای افزایش چشمگیر گرایش به رشته دوچرخه‌سواری و افزایش ملی‌پوشان این رشته خواهد بود.
   وی با اشاره به اینکه این رقابت‌ها برای نخستین بار در ایران برگزار می‌شود، تصریح کرد: برگزاری آن از نظر جهانی برای کشور ایران از اهمیت بالایی برخوردار است و برگزاری این مسابقات فرصتی برای توسعه ورزش در این استان است.
   تشنیزی در خصوص تعداد ورشزکاران سازمان یافته این رشته ورزشی نیز، افزود: قریب به 300 دوچرخه سوار سازمان‌یافته در این استان وجود دارد که از این تعداد 80 نفر خانم و مابقی آقا هستند.
   محمود وفایی رئیس سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه‌سواری نیز در حاشیه برگزاری این رقابت‌ها گفت: در این دوره از مسابقات برخی از دوچرخه سواران در رنکینگ برتر آسیایی قرار دارند.
   وی خاطرنشان کرد: مسابقات دوچرخه سواری کوهستان در بروجن اکنون در تقویم فدراسیون جهانی دوچرخه سواری ثبت شده است و دارای امتیاز المپیک است.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,029,042
تعداد بازدید امروز : 2,075
تعداد بازدید دیروز : 1,604
آخرین به روزرسانی : 1398/06/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.