جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ‍ قابل توجه جامعه ورزش و جوانان استان:

   ‍ قابل توجه جامعه ورزش و جوانان استان:

   ‍ قابل توجه جامعه ورزش و جوانان استان:

   برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در چهارمحال و بختیاری

   رئیس گروه فرهنگی ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری از برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، عبدالله جهانبخشی اظهار کرد: نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه سیره ائمه (ع)، همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می‌شود.
   وی به برگزاری این جشنواره در قالب‌های نقاشی، پویش کتابخوان، چهار گزینه‌ای و معرفی کتاب اشاره کرد و افزود: این جشنواره در دو بخش فردی و خانوادگی برگزار می‌شود که علاقه مندان می‌توانند با مطالعه منابع اعلام شده در بخش‌های مورد علاقه خود شرکت کنند.
   جهانبخشی عنوان کرد: علاقه مندان برای دریافت منابع کتاب‌ها به نشانی www.razavi.iranpl.ir مراجعه و در قسمت کتابخانه و سازمان مرجع گزینه اداره کل ورزش وجوانان استان چهارمحال وبختیاری را انتخاب و در این جشنواره شرکت نمایند.
   وی در پایان با بیان اینکه آخرین مهلت شرکت در این مسابقه ۲۸ خرداد ماه است، خاطرنشان کرد: از برگزیدگان این دوره از رقابت ها با اهدای لوح و جوایز تقدیر به عمل می‌آید، همچنین متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۳۵۳۷۵۰اداره کل کتابخانه های استان (متولی برگزاری این دوره از رقابت ها) تماس حاصل نمایند.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,029,036
تعداد بازدید امروز : 2,069
تعداد بازدید دیروز : 1,604
آخرین به روزرسانی : 1398/06/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.