جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پرونده مسابقات دوومیدانی دختران کشور در "بام ایران" بسته شد

   پرونده مسابقات دوومیدانی دختران کشور در "بام ایران" بسته شد

    پرونده مسابقات دوومیدانی دختران کشور در "بام ایران" بسته شد

   عصر دیروز(11تیرماه) مسابقات220 دوومیدانی کار دختر کشور در چهارمحال وبختیاری پایان یافت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال وبختیاری، مسابقات دوومیدانی دختران نوجوان کشور با شرکت 220 ورزشکار از استان های سراسر کشور به میزبانی چهارمحال و بختیاری عصر دیروز(11 تیرماه)با معرفی نفرات برتر و قهرمانی تیم یزد خاتمه یافت.
   در این مسابقات در نتیجه تیمی یزد با 4 مدال طلا، 4 نقره و 2 برنز قهرمان و تیم تهران با 3 طلا و 2 نقره و تیم کردستان با 3 طلا و یک برنز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.
   در بخش انفرادی و در ماده ۵۰۰۰متر پیاده روی فاطمه زهرا قلعه نویی از تهران، زهرا کیهانی از همدان، شکوفه داوری از ایلام، در ماده پرش طول دلنیا بیگم جانی از کردستان، نجمه خرمالی از گلستان، مهشید زمان پور از چهارمحال و بختیاری و در ماده پرتاب چکش زهرا عرب رستمی از تهران، ساخل صفا طلب از تهران و مائده مومنی از گلستان اول تا سوم شدند.
   همچنین در ماده دوی ۴۰۰متر بامانع محدثه ابراهیم پور از آذربایجان شرقی، سوگل نویدی از خراسان رضوی، لیلا خدری از قم، در ماده دوی ۲۰۰۰متر بامانع هستی ثمری از کردستان، معصومه موسوی ازالبرز، شکیلا مسیحی از چهارمحال و بختیاری و در ماده دوی 800 متر پانته آ قلی پور از همدان، زهرا جهان پناه از فارس و نازنین جمالی پور از خوزستان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
   در ادامه رقابت ها و در ماده دوی ۲۰۰متر ساناز امیری پور از یزد، نرگس رستگار ازخراسان رضوی، آرینا محمدی از البرز،در ماده پرتاب نیزه الهام قطوری از گلستان، نادیا مظلوم زاده از بوشهر، آرزو عبدالهی از چهارمحال و بختیاری،در ماده هفتگانه فاطمه محیطی زاده از یزد، صنم آذری از آذربایجان شرقی و صدف آقاجانی از کردستان مقام نخست تا سوم را به دست آوردند.
   مراسم اهدای مدال و کاپ های تیم های برتر با حضور هاشم صیامی دبیر کل فدراسیون دو و میدانی، پریسا بهزادی نایب رییس بانوان فدراسیون، حمید کریمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری، داریوش صمیمی رییس هیأت دو و میدانی استان، عباس فتحی رییس کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون و تعدادی از دست اندرکاران برگزاری این دوره از مسابقات قهرمانی نوجوانان دختر کشور در مجموعه ورزشی شهدا آموزش و پرورش شهرکرد برگزار شد.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,029,031
تعداد بازدید امروز : 2,064
تعداد بازدید دیروز : 1,604
آخرین به روزرسانی : 1398/06/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.