جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مسابقات ورزشی دانش‌آموزان قدمی برای آینده‌سازی ورزش کشور است

   ‍ استاندار چهارمحال و بختیاری:

   مسابقات ورزشی دانش‌آموزان قدمی برای آینده‌سازی ورزش کشور است

   مسابقات ورزشی دانش‌آموزان قدمی برای آینده‌سازی ورزش کشور است

   اقبال عباسی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات ورزشی دانش‌آموزان، قدمی برای آینده ‌سازی ورزش کشور است، گفت: مسابقات و المپیادهای ورزشی در مدارس، اقدامی موثر در جهت ارتقاء سطح سلامت و موفقیت دانش آموزان و استعدادیابی ورزشی نیز است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، عباسی شامگاه روز دوشنبه 21 مرداد ماه در آیین افتتاحیه سی و ششمین دوره مسابقات قهرمانی ورزشی دانش آموزان پسر مقطع متوسطه اول سراسر کشور در شهرکرد اظهار داشت: مسابقات ورزش دانش آموزی منجر به ارتقاء سلامت و افزایش تمایل دانش آموزان به انجام فعالیت های ورزشی می شود و همچنین زمینه ساز افزایش روحیه تعامل و همکاری بین دانش آموزان خواهد شد.
   عباسی با اشاره به اینکه توسعه هر بخشی از کشور نیاز به توسعه زیرساخت های لازم دارد، خاطرنشان کرد: زیرساخت توسعه ورزش کشور از دانش آموزان شروع می شود و توجه به ورزش دانش آموزی دارای اهمیت ویژه است.
   به گفته وی ، مسابقات ورزشی دانش‌آموزان قدمی برای آینده ‌سازی ورزش کشور است و همواره باید در کنار توجه و توسعه تعلیم و تربیت، به بحث ورزش دانش آموزان نیز توجه شود تا از طریق دیپلماسی ورزشی فرهنگ و تمدن ایرانی را به همه دنیا صادر کنیم.
   استاندار با تأکید بر اینکه مدارس پایگاه ورزش قهرمانی در کشور هستند، افزود: همواره باید برای رسیدن به این مهم، در حوزه ورزش دانش آموزی سرمایه گذاری بیشتری انجام داد.
   وی به موقعیت آب و هوایی و ظرفیت ها و زیرساخت های موجود در استان برای برگزاری مسابقات ورزشی به خصوص ورزش دانش آموزی اشاره کرد و تصریح کرد: مردم استان در مهمان نوازی زبانزد هستند و امید است که این دوره از مسابقات همچون گذشته با کمترین کاستی و نقصان در استان برگزار شود.
   گفتنی است سی و ششمین دوره مسابقات قهرمانی و ورزشی دانش آموزان پسر و سی امین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان دختر سراسر کشور در مقطع متوسطه اول تا ۳۰ مردادماه در مجموعه ورزشی شهدای آموزش و پرورش و استخر شنای دانشگاه شهرکرد در حال برگزاری است.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,962,708
تعداد بازدید امروز : 121
تعداد بازدید دیروز : 1,451
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.