جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برترین های روز نخست مسابقات ورزشی دانش آموز پسر در شهرکرد مشخص شدند

   برترین های روز نخست مسابقات ورزشی دانش آموز پسر در شهرکرد مشخص شدند

   برترین های روز نخست مسابقات ورزشی دانش آموز پسر در شهرکرد مشخص شدند

   برترین های روز نخست سی و ششمین دوره مسابقات قهرمانی دانش آموزان پسر کشور در مقطع متوسطه اول در شهرکرد مشخص شدند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، در رشته دو و میدانی در ماده ۳۰۰ متر محمدعباس رضایی از چهارمحال وبختیاری، مهران سیفوری از کردستان و امیرحسین هوشمندی از شهرستان تهران به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند و در ماده ۱۵۰۰ متر سمیر اقبالی از شهر تهران، پوریا اسحاقی از همدان و محمود رستم نیا از ایلام مقام های برتر را کسب کردند..
   در ماده پرتاپ نیزه فرید قرنجیک از گلستان، پویا خداپرست از کردستان ، ابوالفضل کریمی از یزد اول تا سوم شدند و در ماده ۱۱۰ متر با مانع محمد امین قره از گلستان اول ، امیر حسین زندی از همدان دوم و علیرضا اکبریان از شهر تهران سوم شدند.
   همچنین در ماده پرتاپ وزنه ارسلان قشقایی از شهرستان تهران، علی جعفری از اسلام و پویا عطائی از زنجان و در رشته شنا در ماده ۲۰۰متر آزاد محمدحسین قاسمی از تهران، سپهر واثقی از اصفهان و ابوالفضل نوربخش از مازندران به ترتیب اول تا سوم شدند.
   در ماده ۱۰۰ متر قورباغه نیز امیر مطاعی از کرمانشاه اول ، میلاد میرشاهی از خراسان رضوی دوم و سیدعلیرضا ذوالنوری از کرمانشاه سوم شدند ماده ۴*۱۰۰ آزاد تیمی استان های اصفهان، کرمانشاه و فارس اول تا سوم را کسب کردند و در ماده ۵۰ متر قورباغه علی رشیدپور، رضا قنواتی و فرنام چنگیزی از کرمانشاه، خوزستان و گلستان اول تا سوم شدند.
   همچنین ماهان مهری پاشاکی، ابوالفضل سام و مانی رستم نژاد از شهرستان های تهران، خرساان رضوی و مازندران در ماده ۵۰ متر کرال پشت و علی رشیدپور، محمد حسن قاسمی و سیدعلیرضا ذوالنوری از کرمانشاه،تهران و کرمانشاه درماده ۲۰۰ متر مختلط به ترتیب مقام نخست تا سوم را به خود اختصاصص دادند.
   گفتنی است سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان پسر متوسطه اول ۲۴تیرماه در ورزشگاه شهدای شهرکرد در حال برگزاری است.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,962,652
تعداد بازدید امروز : 65
تعداد بازدید دیروز : 1,451
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.