جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • احداث اولین خانه های جوان در چهارمحال و بختیاری طی فعالیت 2 ساله دولت تدبیر و امید

   گفتگوی ویژه "24ماه تدبیـــر، 24 قله امیــد"

   احداث اولین خانه های جوان در چهارمحال و بختیاری طی فعالیت 2 ساله دولت تدبیر و امید

   احداث اولین خانه های جوان در چهارمحال و بختیاری طی فعالیت 2 ساله دولت تدبیر و امید

   مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توجه به امور جوانان یکی از رویکرد های اساسی دولت دوازدهم است، گفت: طی فعالیت نیمه نخست دولت تدبیر و امید 2 خانه جوان با اعتبار 2 میلیارد و 942 میلیون تومان در دو شهرستان شهرکرد و لردگان این استان در حال ساخت است.

   حمید کریمی در نشست اختصاصی با روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به وجود 2 خانه جوان در این استان با اعتبار 2 میلیارد و 942 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی 0.27 درصد مالیات بر ارزش افزوده، تصریح کرد: در نظر داریم در صورت تامین اعتبار، خانه های جوان را در تمام مراکز شهرستان ها با هدف ساماندهی به تشکل های مردم نهاد، غنی سازی اوقات فراغت، کتاب خوانی، مشاوره، جلسات آموزشی، علمی، فرهنگی و ... راه اندازی کنیم.
   کریمی افزود: بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن جمعیت استان 947 هزار و 763 نفر است که از این تعداد 246 هزار نفر معادل 26 درصد قشر جوان در گروه سنی 18 تا 35 است که این قشر جوان ظرفیت بالایی برای توسعه استان را در خود جای داده است.
   وی در بخشی از دیگر اظهارات خود از برگزاری 11 جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان بصورت استانی با 77 مصوبه و 81 جلسه شهرستانی با 708 مصوبه در نیمه نخست دولت دوازدهم خبر داد و تصریح کرد: در مدت مذکور، شهرستان لردگان با برگزاری 16 جلسه، بالاترین آمار را در برگزاری ستادهای شهرستانی به ریاست فرماندار به خود اختصاص داد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان ادامه داد: ستادهای ساماندهی باید جلساتی اختصاصی با موضوع رصد و ارائه راهکارهای مشخص برای حل مشکلات جوانان در حوزه‌های مختلف باشند و انتصاب استانداران نیز به عنوان رئیس ستادهای استانی نشان از جایگاه بالای این ستاد دارد.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,029,013
تعداد بازدید امروز : 2,046
تعداد بازدید دیروز : 1,604
آخرین به روزرسانی : 1398/06/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.