جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اعضای تیم ملی موی‌تای در چهارمحال و بختیاری معرفی شدند

   با برگزاری مسابقات انتخابی:

   اعضای تیم ملی موی‌تای در چهارمحال و بختیاری معرفی شدند

   اعضای تیم ملی موی‌تای در چهارمحال و بختیاری معرفی شدند

   اردوی انتخابی تیم ملی نونهالان و نوجوانان مستعد موی تای کشور در چهارمحال و بختیاری برگزار و نفرات برتر برای حضور در رقابت های جهانی معرفی شدند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، اردوی انتخابی تیم ملی نونهالان و نوجوانان مستعد موی تای کشور از 9 تا 22 شهریور ماه با حضور 70 ورزشکار موتای از سراسر کشور در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
   این اردو با هدف انتخاب اعضای تیم ملی و به منظور اعزام به مسابقات جهانی موی تای که مهرماه سال جاری در ترکیه آغاز می شود، برگزار شد.
   در نهایت سبحان تازیک از تهران، علی اسماعیل‌زاده از آذربایجان غربی، امیرعباس اصغری از مازندران، سروش قادری زینبی از آذربایجان غربی، امیرحسین تابتوخ‌ زاده از گیلان، محمد مهدی اسدیان از تهران، ابوالفضل امیری از خوزستان، مادرین مام عبدالله از آذربایجان غربی، کارو فارابی از خوزستان و مهران اسپنانی از اصفهان نفرات فیکس شده و انتخابی این اردو در اوزان مختلف ودر رده سنی نونهالان انتخاب شدند.
   همچنین علیرضا نادری از مازندران، علیرضا رحیمی شهسواری از هرمزگان، ابوالفضل خانی از تهران، علی اصغر کاویان شهر از مازندران، امیر محمدی جهانگیری از خوزستان، آرین عزیزیان از کرمانشاه، اشکان حمدآلی از آذربایجان غربی، میلاد شیخ مرادی از آذربایجان غربی، رامتین یاری از تهران، اکو فرهادی از کردستان و مهدی حسنی دهج از یزد به عنوان نفرات فیکس شده در رده سنی نوجوانان معرفی شدند.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,029,012
تعداد بازدید امروز : 2,045
تعداد بازدید دیروز : 1,604
آخرین به روزرسانی : 1398/06/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.