جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ‍ رختکن و صندلی‌های تماشاچیان استادیوم تختی بروجن به بهره برداری می رسد

   خبری خوب برای جامعه ورزشی:

   ‍ رختکن و صندلی‌های تماشاچیان استادیوم تختی بروجن به بهره برداری می رسد

   ‍ رختکن و صندلی‌های تماشاچیان استادیوم تختی بروجن به بهره برداری می رسد

   به مناسبت هفته تربیت‌بدنی، فاز اول رختکن و صندلی‌های تماشاچیان استادیوم تختی شهرستان بروجن افتتاح می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، مسعود پرسته رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجن گفت: همزمان با هفته تربیت بدنی، فاز اول رختکن و یکهزار و 500 صندلی‌ تماشاچی استادیوم تختی این شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

   وی اظهار داشت: عملیات ساخت رختکن از بهمن‌ماه سال ۹۴ آغاز شد که فاز اول این پروژه از محل اعتبارات وزارت نفت تکمیل شده اما مراحل ساخت فاز دوم نیز به سبب عدم تأمین اعتبار متوقف شد.

   پرسته با بیان اینکه ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار جهت ساخت فاز دوم رختکن مورد نیاز است، افزوند: تاکنون ۵۰۰ میلیون تومان جهت ساخت رختکن و نصب صندلی‌ تماشاچیان هزینه شده است.

   وی با اشاره به انتظار 20 ساله فوتبال دوستان این شهرستان برای تکمیل جایگاه تماشگران گفت، اضافه کرد: پیگیری صندلی تماشاچیان سال ۹۵ آغاز و امسال یکهزار و ۵۰۰ صندلی نصب شد.

   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجن ادامه داد: ساختمان رختکن استادیوم تختی در دو طبقه است که طبقه اول (فاز ۱) دارای ۲ اتاق رختکن مجزا و استاندارد، سرویس‌ بهداشتی و حمام، آبدارخانه، اتاق داوران، اتاق اداری و اتاق پزشک می‌باشد.

   پرسته گفت: طبقه دوم (فاز ۲) شامل VI، اتاق خبرنگاران و اتاق داوران است که در صورت تأمین اعتبار سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
   اخبار مرتبط
چهارمحال و بختیاری - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,101,211
تعداد بازدید امروز : 848
تعداد بازدید دیروز : 3,215
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.